Jacek Łuniewski VII DAN - od 14.11.2014, pierwszy mistrz Taekwon-do będący wychowankiem naszego klubu. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Obecnie trener w MKS Taekwon-Do Mińsk Mazowiecki Tomasz Szczepaniuk VI DAN - wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Turniejów Międzynarodowych, obecnie trener Klubu LKS "Lotos"

 Adam Roszczyk V DAN - wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, specjalizuje się w testach siły, obecnie instruktor w KS Taekwon-Do. Obecnie prowadzi sekcję w Nowym Sączu.

 Dariusz Młynarski IV DAN - wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i wicemistrz Otwartych Mistrzostw Włoch w Riccione w roku 1997.

 Dorota Prończuk I DAN - wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i Turniejów Ogólnopolskich, znana z doskonałej postawy w meczu Polska-Korea w Miastku i Koszalinie.

 Emil Młynarski I DAN - wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, zwycięzca Otwartych Mistrzostw Włoch w Riccione w latach 1997 i 1999.

 Stanisław Woźniak I DAN - wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów, 2 złote medale na Otwartych Mistrzostw Włoch w Riccione w 1999 roku. Obecnie trenuje w WIelkiej Brytanii.

Michał Koliński I DAN - medalista OOM, złoty medalista Mistrzostwo Włoch w 1999 roku.

Kamila Koczuk 1 kup - Mistrzyni Polski z 1998 roku oraz Mistrzostwo Włoch w 1998 roku.

 Antonina Falandysz 2 kup - złoty medal, walka sportowa dziewcząt drużynowo w VII Mistrzostwach Świata Juniorów, w Riccione, Włochy 2004 rok.

Joanna Jaworska I DAN - 3 miejsce w V Mistrzostwach Polski - Koszalin 1992r. , 3 miejsce w I Mistrzostwach Polski Juniorów 1992r. , 3 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Juniorów 1993r.

Aga Chołka /Jaworska/ I DAN - wiele zwycięstw w walkach, w Ogólnopolskim Turnieju Juniorów - złoty medal w 1993r. oraz w Mistrzostwach Polski Juniorów - złoty medal w 1992r.